Bardzo nas cieszy możliwość zaproszenia Państwa to jednej z największych hurtowni, która ma swoją siedzibę właśnie w Polsce. W miejscowości Wólka Kosowska Centrum Chińskie, które prowadzimy to kompleks sześciu wielkich hal handlowych, do których dołączyły również cztery ogromne magazyny. Ciągły rozwój naszej działalności wpłynął na to, że wciąż poszerzamy zakres asortymentowy oraz nadal przeznaczamy coraz to nowsze powierzchnie, by móc nadal świadczyć usługi w zakresie handlu.
Nasze towary pochodzą z odległych ziem Azji. Jednymi z wielu krajów, z którymi współpracujemy, są Chiny oraz Tajlandia. W naszej wiosce Wólka Kosowska Centrum Chińskie nadal poszerza swoją ofertę handlową, a wśród najbardziej poszukiwanych towarów znajdują się między innymi odzież oraz obuwie. Inne oferowane przedmioty to elementy galanterii, na którą składają się małe stylowe torebki, jak i również duże obszerne torby. Poszukiwanymi towarami są także zegarki oraz biżuteria, która może stanowić piękny dodatek do innych zakupionych w naszym centrum rzeczy. Możemy zaoferować Państwu również drobne sprzęty AGD, które znajdują się w jednej z naszych hurtowni na terenie kompleksu. W naszym lokum, którym jest Wólka Kosowska Centrum Chińskie wciąż nawiązuje współpracę z nowymi kontrahentami, ponieważ jesteśmy zaufanym w tej kwestii przedsiębiorstwem. Dowodem na to są liczne nagrody, jakimi nas obdarzono. Jedną z nich jest nagroda Gazele Biznesu 2013 oraz jakże dla nas istotny Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2013.
Dokładamy wszelkich starań, by nasi Klienci byli zadowoleni z asortymentu, jaki oferujemy. Jest to naszym priorytetem, by każdy Odbiorca był usatysfakcjonowany naszymi towarami. Z naszej strony gwarantujemy, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by mogli Państwo cieszyć się produktami oferowanymi w naszym centrum, móc w jednym miejscu zakupić wszystkie potrzebne rzeczy oraz być zadowolonym z produktów, które Państwo nabyli. Serdecznie zapraszamy do Wólki Kosowskiej oraz życzymy owocnych zakupów.